Vážení zákazníci, vzhledem k rekonstrukci železničního přejezdu bude od 14. 6. do 22. 6. 2021 výdejní místo č.7 - Brno, Starý Lískovec MIMO PROVOZ. Všechny objednávky lze tedy na tomto výdejním místě vyzvednout nejpozději do 12. 6. 2021. V případě, že si zákazník objednávku do tohoto data nevyzvedne, bude objednávka na výdejním místě ponechána do 26. 6. 2021 s tím, že zákazníka budeme kontaktovat zdali má o objednávku stále zájem, či nikoli, platí pro případ, že se zákazník neozve sám.
S poděkováním za pochopení PROHOPO.cz

Odběr newsletterů

Chcete od nás dostávat informace o akcích a slevách? Zaregistrujte se k odběru našich newsletterů, které posíláme maximálně dvakrát do měsíce.

Žádného spamu se bát nemusíte, Váš email nikomu nepředáme. Z odběru našeho newsletteru se můžete kdykoliv jedním kliknutím odhlásit.

 

Odesláním formuláře dáváte souhlas s poskytnutím osobních údajů pro potřeby společnosti PRONACHEM spol. s r.o. podle zákona č. 101/2000 Sb.

Jaké informace Vám budeme posílat?

  • Informace o nových produktech.
  • Informace o slevových akcích.
  • Různé užitečné informace týkající se našich produktů.
  • Tipy na produkty, které by vás mohly zajímat.

Máte dotaz? Zašlete nám ho pomocí dotazníku níže

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
* Vaše zpráva
Jak se jmenuje hlavní město ČR?
*
Pokračováním v prohlížení této stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním souborů cookies a poskytnutím osobních údajů. Další informace