search

Krátké představení naší firmyaneb kdo jsme a co dokážeme nabídnout

Provozovatelem e-shopu PROHOPO.cz je česká firma PRONACHEM spol. s r.o. , která vznikla v roce 1995. Její hlavní činností je obchod s přípravky na ochranu a výživu rostlin a to jak s chemickými tak biologickými. Podstatným doplňkem je odborné poradenství s agronomickou službou na většině území České republiky. Firma PRONACHEM spol. s r.o. také dále nabízí foliární (listová) hnojiva a osiva. Další činností je obchod s rostlinnými komoditami. Kompletní profil firmy PRONACHEM spol. s r.o. naleznete zde PRONACHEM spol. s r.o.

V roce 2008 se firma PRONACHEM spol. s r.o. stala součástí firmy OSEVA UNI, a.s. se sídlem v Chocni a obě tyto firmy jsou majetkově propojeny. Kompletní profil firmy OSEVA UNI, a.s.. naleznete zde OSEVA UNI, a.s.

Kromě své hlavní činnosti začala firma PRONACHEM spol. s r.o. v roce 2000 provozovat i prodejny hospodářských potřeb. Tyto dnes již neprovozuje, neboť postupem času v návaznosti na společenský vývoj, tento způsob prodeje přeměnila na e-shop PROHOPO.cz. E-shop PROHOPO.cz se zaměřuje hlavně na malospotřebitelská balení přípravků na ochranu a výživu rostlin, osiv, travní směsí a dalších výrobků patřících k zahradničení případně chovatelství.

Proč nakupovat u nás?

Vlastní sklad s plochou
950 m2
95 % nabízených produktů
máme přímo skladem

5 vlastních odběrných míst Objednané zboží si také můžete
osobně vyzvednout v PPL Parcelshopech
či na pobočkách České pošty
po celé České republice

Široký výběr dopravců Způsob dopravy a platby si
vyberete dle vlastních potřeb

Dlouholeté zkušenosti V našem oboru se pohybujeme
již od roku 2000

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte prosím níže uvedený formulář, děkujeme.

*
*
*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti PRONACHEM spol. s r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Přihlašte se k odběru novinek