search

Kde je moje zásilka právě teď?

K zodpovědění této otázky poslouží odkazy níže, které jsme pro vás připravili. Naleznete zde odkazy na sledování zásilek všech námi nabízených dopravců. Stačí jen kliknout na odkaz na napsat číslo zásilky a okamžitě zjistíte kde se zásilka právě nachází. Zásilku lze obvykle sledovat od okamžiku vyzvednutí přepravcem, tzn. pokud přepravce zásilku doposud nevyzvedl nelze ji sledovat, byť je již číslo zásilky v systému přepravce.
Někteří z přepravců mají již k dispozici svoje aplikace pro mobilní zařízení, které rovněž můžete využít pro zjištění stavu a pohybu vaší zásilky. Kliknutím na vybraný odkaz (dle operačního systému mobilního zařízení) si vybranou aplikaci můžete stáhnout a nainstalovat do svého mobilního zařízení pro pohodlnější sledování zásilek odkudkoli.

PPL CZ

PPL CZ patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu již od roku 1995. Tento přepravce se specializuje na balíkovou přepravu nejen po České republice, ale i do celé Evropy. Zaměstnává přes 1000 pracovníků a 2 000 řidičů, kteří doručí desítky milionů zásilek ročně.
V březnu 2006 se PPL CZ stala členem skupiny Deutsche Post DHL a aktuálně je součástí divize DHL eCommerce Solutions. DPDHL Group zaměstnává přibližně 550 000 lidí ve více než 220 zemích a teritoriích po celém světě, díky čemuž je jedním z největších soukromých zaměstnavatelů na světě.
V České republice PPL CZ disponuje 25 balíkovými depy, dvěmi centrálními překladišti a rozsáhlou sítí výdejních a podacích míst – PPL Parcelshopů a Parcelboxů, kterých nalezneme více než 4 000.
PPL CZ v rámci svých služeb nabízí možnost sledování zásilky s možností změny termínu doručení, případně uložení zásilky v některém z PPL ParcelShopů, tedy na výdejním místě s možností platby hotově nebo kartou.

Sledovat zásilku
GLS

GLS Česká republika

GLS je britská přepravní společnost, která byla založena v roce 1989. Jedná se o úspěšnou firmu, která vybudovala celoevropskou síť balíkové a expresní přepravy a v současnosti představuje evropského lídra kvality v balíkové přepravě kde má pobočky v 41 zemích. GLS zajišťuje také přepravní služby částečně i v osmi státech USA a dvou kanadských provincií kam se dostala díky převzetí tamních společností. V současnosti vedení GLS sídlí v nizozemském Amsterodamu.
Celá skupina GLS je síť složená z více než 90 třídících center, 1 600 dep, 30 000 automobilů a 21 000 zaměstnanců pokrývá celou Evropu. V roce 2021 doručila skupina GLS více než 840 milionů balíků v celé Evropě.
V České republice GLS Česká republika disponuje jedním centrálním překladištěm, sítí 28 dep a neustále rostoucí sítí výdejních míst GLS Parcel Shop a GLS Parcel Box.
GLS Česká republika v rámci svých služeb nabízí možnost sledování zásilky s možností změny termínu doručení případně uložení zásilky v některém z GLS Parcel Shopů, tedy na výdejním místě s možností platby hotově nebo kartou.

 

Sledovat zásilku

Česká pošta

Česká pošta je státní podnik provozující komplexní poštovní služby. Vlastní rozsáhlou síť poboček, které najdete v podstatě kdekoliv. Byla založena v roce 1993 současně s osamostatněním České republiky, avšak její kořeny sahají až do dob první republiky, kdy nový stát budoval vlastní infrastrukturu. Do roku 2013 byla držitelem výhradního monopolu na poštovní služby.
Tento přepravce zajišťuje poštovní zásilky, dopravu, příjem a výdej balíků na pobočkách či u vás doma. Zaměstnává 25 000 zaměstnanců a což ji řadí na čtvrtou příčku podle počtu zaměstnanců coby česká společnost.
Česká pošta je oblíbená díky bohaté škále služeb a svou dostupností prakticky kdekoliv, dokonce i v té nejvíce zapadlé vesničce, která je tak říkajíc na konci světa.
V rámci svých služeb nabízí možnost sledování zásilky s možností změny termínu doručení případně uložení zásilky na některé ze svých poboček s možností platby hotově nebo kartou.

Sledovat zásilku

DHL Freight

DHL je německá dopravní společnost provozující komplexní přepravní služby, která vznikla ve Spojených státech v roce 1969. DHL je akronym, který vznikl z počátečních písmen příjmení zakladatelů – Dalsey, Hillblom a Lynn. Společnost se původně zaměřovala na oblast Spojených států a Havaje. Na konci devadesátých let začala akcie společnosti DHL skupovat Deutsche Post World Net, která nakonec skoupila jejich většinu a DHL v současnosti vlastní. Pod DPDHL Group od roku 2006 patří i přepravní společnost PPL CZ. DPDHL Group zaměstnává přibližně 550 000 lidí ve více než 220 zemích a teritoriích po celém světě, díky čemuž je jedním z největších soukromých zaměstnavatelů na světě jakožto i největší světovou logistickou společností na světě.
DHL tvoří několik divizí, které zajišťují nákladní silniční přepravu, nákladní železniční přepravu, leteckou přepravu, námořní přepravu, vnitrostátní paletovou přepravu, balíkové a listovní služby.
DHL Freight je jednou z výše uvedených divizí zajištující vnitrostátní paletovou přepravu v těchto zemích: České republice, Dánsku, Finsku, Francii, Německu, Řecku, Itálii, Holandsku, Slovensku, Švédsku a Turecku.
V České republice DHL Freight v rámci svých služeb nabízí možnost sledování zásilky s možností platby hotově nebo kartou na Slovensku pak rámci svých služeb nabízí možnost sledování zásilky s možností platby pouze kartou.

Sledovat zásilku

TOPTRANS EU

TOPTRANS EU je česká dopravní společnost provozující přepravní a skladovací služby. Společnost byla založena v roce 1993. Vlastní nejhustší síť středisek v Česku a na Slovensku, a proto se řadí mezi jednu z nejvýznamnějších společností v oblasti přepravy a logistických řešení. V současnosti se také zaměřuje na Maďarsko, ale i další světové země do kterých zajišťuje dopravu divize SPEDICE.
TOPTRANS EU ročně přepraví více než 10 milionů kusů zásilek. V současnosti má 600 zaměstnanců a vlastní 900 rozvozových vozidel. Kromě silniční přepravy využívá také vlakovou, leteckou a lodní.
V České republice vlastní 25 dep na Slovensku pak 7.
V České republice nabízí TOPTRANS EU v rámci svých služeb možnost sledování zásilky s možností platby hotově nebo kartou.

Sledovat zásilku