search

Toolflex Original Držák hadice 340-7-1 - pro přehledné a bezpečné uskladnění hadic

Toolflex Original Držák hadice 340-7-1 - pro přehledné a bezpečné uskladnění hadic

Toolflex Original Držák hadice 340-7-1 - pro přehledné a bezpečné uskladnění hadic

za 390Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

Toolflex je systém jednoduchých a flexibilních organizérů, které pomáhají uživatelům efektivně, hospodárně a přehledně uskladnit širokou škálu nářadí různých velikostí a tvarů, které je tudíž vždy po ruce v okamžiku kdy je potřeba, zkrátka pomáhá mít vše na svém místě. Konstrukce a materiál držáků Toolflex umožňují sevřít libovolné tvary např. obdélníkový, oválný, čtyřhranný, trojhranný apod. Není tedy problém uskladnit jakékoli nářadí nehledě na typ násady či rukojeti. Tyto skutečnosti dělají Toolflex System nepostradatelným v případech, kde je bezpečnost, pořádek a přehled v uskladněném nářadí apod. nutností.
Systém Toolflex navrhl švédský inženýr Bengt Forsberg v roce 1983 kdy ho také patentoval a nazval Toolflex. Tento systém včetně jeho inovací od této doby čelí častému kopírování v podobě nekvalitních napodobenin, avšak doposud nikdy nebyla překonána jeho účelovost a kvalita. Samotná výroba tohoto systému je stále ve výrobním závodě v srdci jižního Švédska v městečku Forsheda se zaměřením na kvalitu včetně inovací tak jak byla původní vize Bengta Forsberga. Systém Toolflex je po řadu let vhodná volba pro ty, kteří chtějí, nebo potřebují mít přehledně uskladněné pracovní pomůcky všeho druhu prakticky kdekoli v domácnosti, chalupě, garáži, zahradním domku, zkrátka kdekoli. Systém Toolflex je samozřejmě vhodný mimo domácí prostřední i pro různá firemní odvětví jako jsou výrobní, sportovní, vzdělávací, zdravotnické, zemědělské případně jiné odvětví, ve kterých nabízí obsáhlé využití včetně použití v automobilech.
Systém Toolflex v současnosti nabízí 3 typy systémů a to Toolflex Original System, Toolflex One System a Toolflex Motion System.
Toolflex Original System je první patentovaný design systému držáků, háčků a lišt od roku 1983 ze kterého postupem času vznikly další vylepšené verze Toolflex One System původně Professional a Toolflex Motion System.
Toolflex One System je navržen tak, aby splňoval přísné hygienické požadavky, účelovost a je nejuniverzálnější. Jednotlivé komponenty Toolflex One Systému jsou dostupné v 8 různých barvách, což umožňuje jeho využití i HACCP systému tj. Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů (Hazard Analysis and Critical Control Points = HACCP je často používanou anglickou zkratkou tohoto systému). HACCP je tedy nástroj a systém, který v potravinové výrobě pomáhá předcházet rizikům ohrožujícím bezpečnost potravin. Toolflex One System lze také použít v autoklávech, přístrojích používané pro parní sterilizaci různorodých materiálů nebo i kapalin a to až do teploty maximálně 121°C. Tyto vlastnosti umožňují systému Toolflex One využití i v odvětvích jako např. zdravotnictví, farmacie, chemický a potravinářský průmysl.
Toolflex Motion System je nástavbou systému Toolflex One, který umožňuje použití držáků a háčků na kutatém profilu jako např. madlo, trubka, zábradlí apod. Jednotlivé komponenty Toolflex Motion Systému jsou dostupné pouze v černém provedení. Toolflex Motion System je vhodný pro použití na úklidových vozících, stavebních kolečkách apod. Toolflex Motion System lze také použít v autoklávech, přístrojích používané pro parní sterilizaci různorodých materiálů nebo i kapalin a to až do teploty maximálně 121°C. Tyto vlastnosti umožňují systému Toolflex Motion využití i v odvětvích jako např. zdravotnictví, farmacie, chemický a potravinářský průmysl.

Charakteristika:

Toolflex Original System - držák hadice (balení obsahuje 1 držák, 2 vruty, 2 hmoždinky)

Vlastnosti:
Hlavní část držáku vyrobena z kovové kulatiny o průměru 7 mm s povrchovou úpravou komaxit černý mat.
Úchopová část vyrobena z POM (Polyacetal) - vysoce krystalický termoplast, charakteristický především svou vysokou mechanickou pevností, tuhostí a rázovou houževnatostí.
Kapacita držáku cca do 30m hadice (údaj je pouze orientační a záleží na typu uskladněné hadice).
Nosnost držáku až 10 kg.

Použití:
Držák hadic Toolflex Original lze použít dvěma způsoby a to pomocí hmoždinek a vrutů, jenž jsou součástí tohoto balení, přímo na zeď či pomocí vrutů přímo do dřeva, případně přišroubovat na jiné vhodné místo, nebo s lištou Toolflex Original (není součástí tohoto balení) pouhým zasunutím z boku do této lišty. Při použítí s lištou Toolflex Original lze držák kdykoli vysunout, přičemž je třeba odstranit boční krytku lišty a nahradit ho jiným typem držáku nebo háčkem, nebo ho pouze zasunout do lišty dle aktuální potřeby a následně krytku lišty vrátit zpět.

Vhodné použití pro:
Uskladnění různých typů hadic.
Uskladnění hadic k vysavačům.
Uskladnění prodlužovacích kabelů.
Uskladnění lan a provazů.
Použití v domácnosti.
Použití v odvětvích.

Specifikace:
>
barva = černý mat
> kompatibilita se systémem Toolflex One = NE
> kompatibilita se systémem Toolflex Motion = NE
> použití bez lišty Toolflex Original = ANO
> použití s lištou Toolflex Original = ANO
> použití v interiéru = ANO
> použití v exteriéru = ANO
> použití v myčce = NE
> použití v autoklávu = NE
> vhodný pro HACCP systém = NE
> certifikát NSF = NE
> recyklovatelný = ANO

Rozměry:

šířka 165 mm
výška 165 mm
hloubka 105 mm
průměr kulatiny 7 mm
hmotnost 300 g

Země původu:
Švédsko

Máte dotaz? Zeptejte se nás.Vyplňte prosím níže uvedený formulář, děkujeme.

*
*
*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti PRONACHEM spol. s r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Přihlašte se k odběru novinek

5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu
5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu
5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu
5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu
5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu

5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu

Přejít na výdejní a předávací místa