search

Toolflex Original Lišta 556-1 hliníková 90cm včetně 3 držáků 512-1 [20-30mm] a 2 držáků 522-1 [30-40

Toolflex Original Lišta 556-1 hliníková 90cm včetně 3 držáků 512-1 [20-30mm] a 2 držáků 522-1 [30-40

Toolflex Original Lišta 556-1 hliníková 90cm včetně 3 držáků 512-1 [20-30mm] a 2 držáků 522-1 [30-40

za 755Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

Toolflex hliníková lišta včetně držáků na nářadí s násadou patří do pruduktové řady Toolflex Original System švédské firmy Delex Teknik AB. Tato produktová řada, která představuje jednoduchý systém flexibilních držáků, háčku a lišt se vyznačuje vysokou kvalitou výrobků již od roku 1983. Tento jednoduchý systém zajistí přehledné a bezpečné uskladnění nářadí v dílně, v zahradním domku na nářadí, v kůlně, v garáži, ve skladech apod. Lze také využít pro přehledné a bezpečné uskladnění sportovního načiní, úklidového nařadí, nářadí v montážním autě apod. Systém držáků a háčků Toolflex je prostě přehledné řešení jak uskladnit velký počet předmětů v malém prostoru. Je vhodný pro vnitřní i venkovní využití. Lišta Toolflex slouží k vytvoření nového vlastního systému, nebo k rozšíření systému stávajícího. Lze osadit 3 typy držáků na nářadí, přičemž dva typy jsou součástí této sopuravy. Lišta v této soupravě je 90cm dlouhá. V případě potřeby lze instalovat několik lišt vedle sebe a tím vytvořit delší lištu, případně ji uříznout na požadovanou délku dle potřeby. Držáky Toolflex jenž jsou součástí této soupravy umožňují sevřít libovolné tvary např. obdélníkový, oválný, čtyřhranný, trojhranný apod. Není tedy problém uskladnit jakékoli nářadí nehledě na typ násady či rukojeti. Tyto skutečnosti dělají Toolflex Original System nepostradatelným v případech, kde je bezpečnost, pořádek a přehled v uskladněném nářadí apod. nutností.

Charakteristika:

Toolflex Original System - souprava obsahující 1 lištu o délce 90cm, 3 kusy držáku 512-1 [20-30mm], 2 kusy držáku 522-1 [30-40mm], 4 vruty, 4 hmoždinky

Vlastnosti lišty:
Vyrobena z masivního hliníku o síle 1,5 mm.
Má postranní odnímatelné plastové krytky pro jednodušší nasazení držáků a háčků.
Opatřena 4 otvory pro připevnění přímo na zeď pomocí hmoždinek a vrutů, nebo přímo do dřeva pomocí vrutů.

Vlastnosti držáků:
Hlavní čast držáku vyrobena z černě barveného ABS plastu (Akrylonitrilbutadienstyren) - amorfního termoplastického průmyslového kopolymeru, odolného vůči mechanickému poškození, který je tuhý, houževnatý, dle typu odolný proti nízkým i vysokým teplotám, málo nasákavý, zdravotně nezávadný. Je také odolný vůči kyselinám, hydroxidům, uhlovodíkům, olejům, tukům.
Úchopová část (gumová objímka) vyrobena z černě barveného TPE plastu (Termoplastický elastomer) velice houževnatého materiálu umožňující sevření různorodého tvaru.
Vyjímatelné kolíčky vyrobeny z probarveného polypropylenu (PP).
Vyměnitelná úchopová část (gumová objímka) v případě poškození apod.
Snadná identifikace dle barevných kolíčku - jednotlivé typy držáků jsou od sebe barevně odlišeny.
Variabilní použití - lištou Toolflex i bez ní.

Použití:
Jak lišta tak držáky Toolflex lze použít dvěmy způsoby a to pomocí hmoždinek a vrutů, jenž jsou součástí tohoto balení, přímo na zeď či pomocí vrutů přímo do dřeva, případně přišroubovat na jiné vhodné místo. Držáky lze dále použít s lištou Toolflex, která je součástí tohoto balení pouhým zasunutím do této lišty. Při použítí s lištou Toolflex lze držák kdykoli vysunout a nahradit jej jiným typem držáku nebo háčkem (není součástí tohoto balení), nebo jej pouze posunout v liště dle aktuální potřeby. Provedení držáku Toolflex umožňuje jednoduché použití při zajištění, nebo pověšení nářadí proti posouvání, nebo padání a to tak, že nářadí zasuneme do gumové objímky držáku. Držák je určený i k zavěšování předmětů tzn. že uskladněné předměty mohou jak stát na zemi, podlaze tak i vyset, aníž by se dotýkali země, podlahy.

Vhodné použití:
Pro násady o průměru od 20 - 30 mm.
Pro násady o průměru od 30 - 40 mm.
Pro přímé uchycení na zeď - platí jak pro lištu tak držáky.
Pro použítí s háčky Toolflex, které lze dokoupit.
Pro vnitřní i venkovní využití v domácnosti.
Pro vnitřní i venkovní použití v průmyslu.

Poznámka k použití:
Při použití v průmyslu nebo v nepříznivých klimatických podmínkách, může gumová objímka (úchopová část) po čase ztrácet své původní vlastnosti. Z tohoto důvodu lze zakoupit i samostatně včetně barevných kolíčků pro daný typ držáku.

Specifikace a rozměry - lišta:
délka 915 mm (včetně plastových krytek)
výška 55 mm
hloubka 8 mm
hmotnost 315 g

Specifikace a rozměry - držák typ 512-1 [20-30mm]:
barva kolíčku červená
šířka 72 mm
výška 35 mm
hloubka 62 mm
hmotnost 35 g

Specifikace a rozměry - držák typ 522-1 [30-40mm]:
barva kolíčku černá
šířka 82 mm
výška 35 mm
hloubka 64 mm
hmotnost 40 g

Země původu:
Švédsko

Toolflex Original Lišta 556-1 hliníková 90cm včetně 3 držáků 512-1 [20-30mm] a 2 držáků 522-1 [30-40Produkt patří do těchto kategorií

Máte dotaz? Zeptejte se nás.Vyplňte prosím níže uvedený formulář, děkujeme.

*
*
*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti PRONACHEM spol. s r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Přihlašte se k odběru novinek

5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu
5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu
5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu
5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu
5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu

5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu

Přejít na výdejní a předávací místa