search

Rád(a) bych si objednal(a) např. sáček osiva, řekněme hrachu, ale poštovné je v poměru hodnoty zboží vysoké. Je nějaká možnost, jak případnou objednávku zrealizovat za „rozumnou“ cenu za dopravu, např. v obyčejné obálce apod.?

Zaslat, řekněme osivo hrachu či podobné zboží v obálce možné je, avšak je třeba, a je to podmínka, aby zásilka měla své identifikační číslo, tj. číslo zásilky, a to nám oproti běžnému zaslání v obálce (jako např. běžné psaní) prodražuje. Nejlevnější možný způsob dopravy na e-shopu PROHOPO.cz je tudíž typ zaslání Česká pošta (drobná zásilka do 2 kg), převodem na bankovní účet nebo platba on-line přes platební bránu. Jiný levnější způsob možný není.

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte prosím níže uvedený formulář, děkujeme.

*
*
*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti PRONACHEM spol. s r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Přihlašte se k odběru novinek