search

Rád(a) bych si objednal(a) přípravek u kterého je uvedeno, že je určen pouze pro profesionální uživatele a k nákupu je nutné předložit (zaslat) číslo Osvědčení o odborné způsobilosti, které ovšem nemám. Je nějaký způsob, jak tento výrobek objednat?

ANO, je. Je však nutné při objednávání zadat povinné údaje z osvědčení tzn. číslo Osvědčení o odborné způsobilosti, jméno držitele Osvědčení o odborné způsobilosti a přesné datum platnosti tohoto osvědčení (nemusí to být přímo kupující nemající toto osvědčení, nýbrž i tzv. garant je dostačující). „Tzv. garant je dostačující“ znamená, že pokud je možnost se dohodnout s někým, koho známe (rodinný příslušník, známý apod.), kdo držitelem / držitelkou osvědčení je, uvede kupující údaje dotyčné osoby. Následně již nic nebrání zboží objednat.

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte prosím níže uvedený formulář, děkujeme.

*
*
*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti PRONACHEM spol. s r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Přihlašte se k odběru novinek