search

Jsem nakupující ze Slovenska a rád(a) bych si objednal(a) přípravek, u kterého je uvedeno, že je určen pouze pro profesionální uživatele a k nákupu je nutné předložit (zaslat) číslo Osvědčení o odborné způsobilosti, vztahuje se tato povinnost i na zahraniční zákazníky?

ANO, vztahuje. Tato povinnost platí v celé EU. Pokud jde o Slovensko, tak zde se konktétně jedná o Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v oblasti prípravkov na ochranu rastlín, které vydává po absolvování zkoušek Agroinštitút Nitra, štátny podnik nebo Regionálny Úrad verejného zdravotníctva (RUVZ).

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte prosím níže uvedený formulář, děkujeme.

*
*
*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti PRONACHEM spol. s r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Přihlašte se k odběru novinek