search

Energy snack gel STOP PEST universal 230g - gel k likvidaci hlodavců a krtků

Energy snack gel STOP PEST universal 230g - gel k likvidaci hlodavců a krtků

Energy snack gel STOP PEST universal 230g - gel k likvidaci hlodavců a krtků

za 185Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

Energy snack gel STOP PEST universal je vysoce koncentrovaný povzbuzující energetický gel pro všechny druhy hlodavců. Je vyroben z velmi chutných druhů potravin, přičemž je svou chutí a vůní pro hlodavce velmi atraktivní. Vysokou účinnost přípravku zaručuje právě gelová forma, poněvadž pokud se s ní škůdce dostane do jakéhokoli kontaktu, přilepí se na packy, ulpí na srsti nebo osace čímž dochází k tomu, že škůdce při následném umývání gel vždy sežere. Energy snack gel STOP PEST universal je velmi aromatický a tudíž láká všechny škůdce, aby jej sežrali. Energy snack gel STOP PEST universal účinkuje na principu překročení denní dávky "krmiva", což může způsobit arytmii až zástavu srdce škůdce.

Charakteristika:

vysoce energetická gelová směs

Složení:
ryby a vedlejší výrobky z nich
vedlejší produkty rostlinného původu
oleje
tuky
extrakt zelené kávy
barvivo

Analytické složky:
hrubý protein 78 %
hrubá vláknina 8 %
hrubý tuk 46 %
hrubý popel 31 %

Použití na myši, potkany a krysy:
Energy snack gel STOP PEST universal se doporučuje použít s deratizační staničkou, jenž má své opodstatnění i z hlediska bezpečnosti a ochranou před dětmi, domácími mazlíčky apod. Deratizační staničky mohou být mimo originální staničky také různé "krabičky": kartónové, plastové, kovové či dřevěné, s průchodem o průměru cca 2 cm pro myši a cca 7 cm pro potkany či krysy, dále pak různé trubky přiměřené velikosti apod. Ve staničkách se hlodavci cítí bezpečněji a konzumují tam větší množství nástrahy než na nekrytém místě. Pokud se tedy rozhodneme pro použití deratizační staničky vytlačíme pomocí vytlačovací pistole (není součástí balení) proužek gelu do prostoru deratizační staničky a umístíme ji na místo s výskytem hlodavců. V opačném případě vytlačíme proužek gelu na vhodná místa, kde je výskyt hlodavců. Při aplikaci bez použití deratizační staničky je však nutné, aby návnada byla chráněna před povětrnostními vlivy jako např. déšť či sluneční žár a aby byla mimo dosah dětí či domácích mazlíčků.

Použití na krtka, hryzce a hraboše:
V případě použítí přípravku Energy snack gel STOP PEST universal k likvidaci hryzců a hrabošů lze přípravek aplikovat do trubkové pasti, nebo přímo do chodeb a to tak, aby nedošlo ke kontaktu ruky s půdou (doporučuje se použítí rukavic). Při likvidaci krtků lze přípravek rovněž použít s trubkovou pastí či přímo a to tak, že nejprve odklopíme krtinu nebo cestičku a do vzniklého otvoru nainstalujeme trubkovou past STOP PEST (není to ovšem podmínkou) aplikačním otvorem nahoru, přičemž je nutné zachovat průchodnost chodby. Následně za pomocí vytlačovací pistole (není součástí balení) vytlačíme proužek Energy snack gel STOP PESTu do otvoru na pasti, nebo jen do prostoru odhrnuté chodby či krtince. Poté vše zpět přikryjeme původní odhrnutou zeminou. Hryzec, krtek a hraboš ucítí linoucí se gelovou směs a projde cestičkou, nebo vleze do pasti, stoupne do gelu, namočí si packy a při následném umývání nástrahu pozře. Při použití pasti je nutné lapené zvíře vyprostit a to tak, že jej vyklopíme zamáčknutím prstem západky dovnitř trubky. Použití trubkové pasti má také své opodstatnění i z hlediska bezpečnosti a ochranou před dětmi, domácími mazlíčky apod. stejně jako deratizační stanička.

Dávkování:
>
1 g na 1 kg hmotnosti škůdce

Aplikační poznámky:
Zabraňte domácím mazlíčkům ve styku s návnadou.
Při aplikaci přípravku se doporučuje použítí rukavic, aby bylo eliminováno zanechání pachové stopy, jenž by mohla hlodavce odrazovat.
Aplikaci gelového přípravku neprovádíme za deštivého počasí.
Neaplikujeme při nízkých teplotách - optimální teplota pro aplikaci je v rozmezí od 13 do 25°C.

Hlavní termíny pro aplikaci přípravku:
celoročně

Upozornění:
Veškeré údaje zde uvedené jsou pouze informativní.
Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.
Před použítím si přečtěte přiložený návod (příbalový leták) k použití.
Prodejce neručí za škody způsobené nesprávným použitím přípravku.

Varování:
Přípravek není klasifikován jako nebezpečný ve smyslu nařízení (ES) 1272/2008 (CLP) ve znění pozdějších předpisů a příloh.

Poznámka k výrobku uvedená výrobcem:
"Vážení zákazníci,
jsme donuceni legislativou evropské unie a následně českou legislativou změnit etikety, název a částečně i složení našich výrobků. Dnes jsou naše výrobky v kategorii krmiv, z nichž řada pro hlodavce, má označení Energy snack. Jde o vysoce energetickou kombinaci stravy která, pokud se překročí denní dávkování, může způsobit zástavu srdce."

Energy snack gel STOP PEST universal 230g - gel k likvidaci hlodavců a krtkůProdukt patří do těchto kategorií

Máte dotaz? Zeptejte se nás.Vyplňte prosím níže uvedený formulář, děkujeme.

*
*
*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti PRONACHEM spol. s r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Přihlašte se k odběru novinek

5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu
5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu
5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu
5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu
5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu

5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu

Přejít na výdejní a předávací místa