search

Past na myši plastová

Past na myši plastová
-16%

Popis produktu

Plastová past na myši je principielně klasickou sklapovací pastí známou již po desetiletí. Nová je použitým materiálem a také jinou konstrukcí, která umožňuje snadné natahování a umístění návnady. Velmi jednoduše se aplikuje a má vysokou účinnost. Vzhledem k tomu, že je vyrobená z plastu, lze opakovaně použít, stačí ji jen umýt a je opět hygienicky čistá a připravená k dalšímu použití. Past je na boční straně opatřená praktickým očkem, které slouží k jejímu připevnění k vhodnému předmětu, čímž je zajištěno, že past zůstane vždy na tom místě, kde byla nastražená. Předností používání pastí je to, že pracují výhradně na fyzikální bázi, bez jakýchkoliv jedů a toxických látek a navíc umožňují bleskové usmrcení chycených myší.

Charakteristika:


Past na myši s plastovou nášlapnou destičkou a seřizovacím ramínkem.

Přednosti:
Vylepšená konstrukce oproti klasické pasti s možností seřízení citlivosti.
Opakovaně hygienicky použitelná.
Vyrobena z materiálů zaručující dlouhou životnost.
Opatřena praktickým očkem pro možné ukotvení.
Vhodná pro jakékoli prostředí včetně vlhkého i mokrého bez ztráty účinnosti.
Atraktivní barevné provedení.

Použití:

Na nášlapnou destičku se do ramínka vloží atraktant, obvykle něco, co se běžne nevyskytuje v přirozeném prostředí hlodavce, dobré výsledky jsou i s praženou mandlí. Past se zlehka zaklapne a položí na zem. Na zemi se poté past s nástrahou stisknutím ramínka nastraží. V případě potřeby je možné pastičku pomocí očka ukotvit na vhodnou podložku např. kus prkna apod., aby zůstala nehnutě na místě kde byla nastržená. Veškerou manipulaci s pastí se doporučuje provádět pokud možno v rukavicích, aby nebyl cítit lidský pach.

Postup seřízení citlivosti pasti:
Otřesem při pokládání by otevřená past při vyšší citlivosti mohla sklapovat. Proto lze seřídit tak, že se přidrží ve spodní části a mírně prohne plastové ramínko směrem dolů. Tím se zvýší její citlivost. Mírným prohnutím ramínka směrem nahoru citlivost snížíme tzn. že když pastička zaklapává musíme ramínko mírně přihnout nahoru a naopak když je pastička méně citlivá musíme ramínko stlačit mírně směrem dolů.

Specifikace a rozměry:
materiál: probarvený plast, pružina z nerezové oceli
délka 9,5 cm
šířka 4,8 cm
výška 4 cm
hmotnost 30 g

Upozornění:
Barevné provedení vždy nedpovídá skutečnosti, pasti jsou dodávány v různých barevných kombinacích, přičemž barevnou kombinaci nelze předem vybrat.

Země původu:
Česka republika

Máte dotaz? Zeptejte se nás.Vyplňte prosím níže uvedený formulář, děkujeme.

*
*
*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti PRONACHEM spol. s r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Přihlašte se k odběru novinek

5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu
5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu
5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu
5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu
5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu

5 vlastních míst pro osobní odběr zboží z našeho e-shopu

Přejít na výdejní a předávací místa